sušák prádla svinovací 4 řady 6m š.43,5cm PH aretace
Kód: MA-355031
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
šířka: 43,5 cm délka šňůr: 6 m materiál: plast, plech, silon 4 řady šňůr Svinovací sušák prádla je vhodný pro umístění v koupelně nebo na lodžii, šnůry jsou zachyceny na samonavíjecím bubnu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.41 kg |
| EAN: | 8594032230037 |
| Celková délka šňůry: | 0 m |
| Délka ramene sušáku: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 50 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 1,41 kg |
| Objem přepravní: | 4,25 dm3 |
| Průměr sušáku: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 8,5 cm |
| Šířka sušáku: | 0 cm |
| Vnitřní: | Ano |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
