sušák prádla svinovací 5 řad 2m š.38,8cm PH
Kód: MA-355011
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
šířka: 38,8 cm délka šňůr: 2 m materiál: plast, plech, silon 5 řad šňůr Svinovací sušák prádla je vhodný pro umístění v koupelně nebo na lodžii, šnůry jsou zachyceny na samonavíjecím bubnu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.84 kg |
| EAN: | 8594032230013 |
| Celková délka šňůry: | 0 m |
| Délka ramene sušáku: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 41 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,84 kg |
| Objem přepravní: | 3,1365 dm3 |
| Průměr sušáku: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 8,5 cm |
| Šířka sušáku: | 0 cm |
| Vnitřní: | Ano |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
