sušák prádla svinovací 5 řad 4m š.36cm PH
Kód: MA-355021
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
šířka: 36 cm délka šňůr: 4 m materiál: plast, plech, silon 5 řad šňůr Svinovací sušák prádla je vhodný pro umístění v koupelně nebo na lodžii, šnůry jsou zachyceny na samonavíjecím bubnu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.92 kg |
| EAN: | 8594032230020 |
| Celková délka šňůry: | 0 m |
| Délka ramene sušáku: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 41 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,92 kg |
| Objem přepravní: | 3,1365 dm3 |
| Průměr sušáku: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 8,5 cm |
| Šířka sušáku: | 0 cm |
| Vnitřní: | Ano |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
