sušák rozkl. 15m PEGASUS 150 SOLID 81570 LEIFHEIT
Kód: MA-354076
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sušák rozkládací 15 m PEGASUS 150 SOLID 81570 LEIFHEIT. - stabilní sušák na prádlo s výklopnými bočnicemi - ideální pro vnitřní i venkovní použití - šířka sušáku je pouhých 55 cm, tudíž se s ním i v rozloženém stavu snadno manipuluje - 15 m sušící plochy = až 1,5 pračky prádla - výška sklápěcích bočnic 105 cm - možnost zavěšení dlouhých kusů oděvů, včetně 2 easyclipů na sušení drobného prádla - záruka 5 letDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.45 kg |
| EAN: | 4006501815705 |
| Hloubka přepravní: | 96 cm |
| Hmotnost přepravní: | 3,45 kg |
| Objem přepravní: | 34,32 dm3 |
| Šířka přepravní: | 55 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
