sušák rozkl. 16m ECONOMY BÍ/ČRV
Kód: MA-326092
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
sušák rozkládací 16 m, ECONOMY, BÍ / ČRV. rozměry: 180 x 45 x 97 cm rozměry ve složeném stavu: 122 x 45 cm prostor pro sušení: 16 m materiál: kov barva: bílo - červená Stabilní přenosný sušák na prádlo ECONOMY nabízí 16 metrů sušící plochy. Boční křídla jsou vhodná na sušení delšího prádla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.64 kg |
| EAN: | 8591022413159 |
| Hloubka přepravní: | 122 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,644 kg |
| Objem přepravní: | 13,42 dm3 |
| Šířka přepravní: | 44 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
