sušák rozkl. 182x50x101cm, nosnost 15kg
Kód: MA-324005
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x H x V): složený - 105 x 50 x 3,5 cm, rozložený bez ramen - 105 x 50 x 91 cm, rozložený s rameny 182 x 50 x 101 cm prostor pro sušení: 18 m nosnost: 15 kg materiál: kov Rozkládací kovový sušák na prádlo s výklopnými bočnicemi je využitelný v každé domácnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.65 kg |
| EAN: | 8590419324252 |
| Barva: | bílá/červená |
| Celková délka šňůry: | 0 m |
| Délka ramene sušáku: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 127 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 2,65 kg |
| Materiál: | kov |
| Objem přepravní: | 25,4 dm3 |
| Průměr sušáku: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 50 cm |
| Šířka sušáku: | 182 cm |
| Vnitřní: | Ano |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
