sušák rozkl. 18m AEGENSTAR LUX STŘ
Kód: MA-399967
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sušiak rozkladací 18 m, AEGENSTAR LUX. rozmery: v rozloženom stave 182 x 55 x 102 cm v zloženom stave 128 x 54 cm farba: strieborná Stabilný prenosný sušiak na bielizeň AEGENSTAR LUX ponúka 18 metrov sušiacej plochy, čo predstavuje až dve plné práčky bielizne. Bočné krídla sú vhodné na sušenie dlhšej bielizne. Sušiak je vybavený protišmykovými stabilizačnými nožičkami a bezpečnostnou poistkou proti náhodnému zloženiu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.48 kg |
| EAN: | 8590419033901 |
| Celková délka šňůry: | 0 m |
| Délka ramene sušáku: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 2,48 kg |
| Objem přepravní: | 14,04 dm3 |
| Průměr sušáku: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 54 cm |
| Šířka sušáku: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 130 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
