sušák rozkl. 18m ECONOMY STŘ
Kód: MA-326925
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sušák rozkládací 18 m, ECONOMY, STŘ. rozměry: v rozloženém stavu: 180 x 50 x 105 cm rozměry ve složeném stavu: 127 x 50 cm Stabilní přenosný sušák na prádlo ECONOMY nabízí 18 metrů sušicí plochy, což představuje až dvě plné pračky prádla. Boční křídla jsou vhodná na sušení delšího prádla. Sušák je vybaven protiskluzovými stabilizačními nožičkami a bezpečnostní pojistkou proti náhodnému složení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.36 kg |
| EAN: | 8591022480007 |
| Hloubka přepravní: | 120 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,356 kg |
| Objem přepravní: | 29,16 dm3 |
| Šířka přepravní: | 54 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
