sušák rozkl. 18m ONYX ANTR
Kód: MA-267198
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sušák rozkládací 18 m, ONYX, ANTR. sušicí plocha: 18 m = až 2 pračky prádla barva: antracit Stabilní přenosný sušák na prádlo ONYX nabízí 18 metrů sušící plochy, což představuje až dvě plné pračky prádla. Boční křídla jsou vhodná na sušení delšího prádla. Praktickým pomocníkem je držák na sušení ponožek. Pro lepší manipulaci je sušák opatřený 2 kolečky. Velkou výhodou je stabilní konstrukce, tvořená kovem v antracitové barvě a plastem v antracitové barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.55 kg |
| EAN: | 8591022603369 |
| Hloubka přepravní: | 130 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,55 kg |
| Objem přepravní: | 35,75 dm3 |
| Šířka přepravní: | 55 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
