sušák rozkl. 18m PEGASUS 180 SOLID CLASSIC 81514 LEIFHEIT
Kód: MA-354539
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sušák rozkládací, 18 m, PEGASUS 180 SOLID CLASSIC, 81514, LEIFHEIT. sušící plocha: 18 m výška sklápěcích bočnic: 105 cm Stabilní sušák na prádlo s výklopnými bočnicemi. Ideální pro vnitřní i venkovní použití. 18 m sušící plochy = až 2 pračky prádla. Možnost zavěšení dlouhých kusů oděvů. Včetně 2 easyclipů na sušení drobného prádla. Záruka 5 let.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 4006501815149 |
| Hloubka přepravní: | 94,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 4,005 kg |
| Objem přepravní: | 47,48625 dm3 |
| Šířka přepravní: | 67 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
