sušák rozkl. 20m EXTRA s kolečky, kov., nosnost 17 kg VILEDA
Kód: MA-324601
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x H x V)): rozložený - 173 x 56 x 93 cm; složený - 56 x 6 x 130 cm nosnost: 17 kg sušící plocha: 20 m materiál: plast, kov hmotnost: 2,8 kg Rozkládací sušák na prádlo 20 m EXTRA je perfektní sušák s kolečky pro pohodlné sušení prádla díky silným hliníkovým drátům, které zabrání mačkání prádla a pomohou tak urychlit žehlení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.79 kg |
| EAN: | 4023103201903 |
| Barva: | bílá |
| Celková délka šňůry: | 0 m |
| Délka ramene sušáku: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 57 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 2,792 kg |
| Objem přepravní: | 28,5 dm3 |
| Průměr sušáku: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Šířka sušáku: | 0 cm |
| Vnitřní: | Ano |
| Výška přepravní: | 125 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
