sušák rozkl. 20m GORY kov., nosnost 18kg ČER
Kód: MA-399965
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sušák rozkládací 20 m GORY kov., nosnost 18 kg, ČER. rozměry rozloženého sušáku: 180 x 55 x 105 cm rozměry složeného sušáku: 55 x 131 cm materiál: ocel (práškové lakování) zesílená konstrukce: 16-13-12 mm Rozkládací kovový sušák na prádlo s výklopnými bočnicemi je využitelný v každé domácnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 8590419398482 |
| Barva: | černá |
| Celková délka šňůry: | 20 m |
| Délka ramene sušáku: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 131 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 1,8 kg |
| Materiál: | kov |
| Objem přepravní: | 21,615 dm3 |
| Průměr sušáku: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 55 cm |
| Šířka sušáku: | 0 cm |
| Vnitřní: | Ano |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
