sušák rozkl. 20m PEGASUS 200 SOLID 81520 LEIFHEIT
Kód: MA-354072
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sušák rozkládací 20 m, PEGASUS 200 SOLID 81520 LEIFHEIT. sušicí plocha: 20 m = až 2 pračky prádla - stabilní sušák na prádlo s výklopnými bočnicemi - na stranách možnost zavěšení dlouhých kusů oděvů - nekoroduje a odolává povětrnostním podmínkám - asyclip na sušení drobného prádla - 5 ramínek na oděvy - záruka 3 rokyDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.38 kg |
| EAN: | 4006501815200 |
| Hloubka přepravní: | 94,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 4,38 kg |
| Objem přepravní: | 47,48625 dm3 |
| Šířka přepravní: | 67 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
