sušák rozkl. 20m TRAVIS STŘ
Kód: MA-399970
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sušák rozkládací 20 m, TRAVIS, STŘ. prostor pro sušení: 20 m materiál: kov barva: stříbrná Stabilní přenosný sušák na prádlo nabízí cca 20 metrů sušící plochy, což představuje až dvě plné pračky prádla. Boční křídla jsou vhodná na sušení delšího prádla. Praktickým pomocníkem je držák na sušení ponožek. Velkou výhodou je stabilní konstrukce ze stříbrných trubek, doplněných plastovými držáky v šedé barvě. Bezpečnému použití napomáhá také dětský bezpečnostní zámek, omezující možnost nechtěného složení a případného pádu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.3 kg |
| EAN: | 8590419033918 |
| Celková délka šňůry: | 0 m |
| Délka ramene sušáku: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 128 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 3,3 kg |
| Objem přepravní: | 21,504 dm3 |
| Průměr sušáku: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 56 cm |
| Šířka sušáku: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
