sušák rozkládací 40m zahr.LINOMATIC 400 EASY 85285 LEIFHEIT
Kód: MA-354171
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rozkládací zahradní sušák 40 m LINOMATIC 400 EASY 85285 LEIFHEIT. sušicí plocha: 40 m šňůr = 4 pračky prádla nosnost: 80 kg - venkovní otočný sušák, odolný vůči vlivům počasí - nerezavějící hliníkový rám - patentovaný systém zatahování šňůr do bočnic - šňůry jsou chráněny před deštěm a špínou - mechanizmus pro ideální vypnutí šňůr - možnost zavěšení ramínek na konce ramen sušáku - součástí balení je držák na zabetonováníDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.1 kg |
| EAN: | 4006501852854 |
| Hloubka přepravní: | 16,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 5,1 kg |
| Objem přepravní: | 58,53375 dm3 |
| Šířka přepravní: | 16,5 cm |
| Výška přepravní: | 215 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
