sušák rozkládací 40m zahradní PH+kov.192x168x194cm,nosnost 30kg
Kód: MA-767133
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sušák rozkládací 40 m, zahradní, PH + kov., 192 x 168 x 194 cm, nosnost 30 kg. rozměry: 192 x 168 x 194 cm průměr spodní části kovové tyče: 3,2 cm průměr tyče ramene: 1,9 cm počet ramen: 3 materiál: ocel, plast nosnost: 30 kg Venkovní sušák 40 m, 3 ramenný má velmi pevnou ocelovou konstrukci. Šňůra je ve dvou barevných provedeních - bílá a šedá. Součástí výrobku je zemní objímka. Sušák má kapacitu cca 3 praček.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.19 kg |
| EAN: | 8591022325513 |
| Hloubka přepravní: | 131 cm |
| Hmotnost přepravní: | 3,192 kg |
| Objem přepravní: | 13,1 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
