sušák rozkládací 40m zahradní PH+kov.192x168x195cm,nosn.30kg
Kód: MA-734101
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x H x D): 192 x 168 x 195 cm výška středové tyče: 172 cm průměr tyče: 3,2 cm délka šňůr: 40 m nosnost: 30 kg materiál: plast + popráškovaná ocel 3 ramena Venkovní zahradní rozkládací sušák vhodný na jarní a letní sušení prádla na zahradě s jednoduchým systémem uchycení, zároveň je odolný vůči rozmarům počasí. Plastový držák do země je součástí balení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 8590419734150 |
| Celková délka šňůry: | 40 m |
| Délka ramene sušáku: | 0 cm |
| Držák do země součástí: | ano |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 2,4 kg |
| Materiál: | kov |
| Objem přepravní: | 15,972 dm3 |
| Průměr sušáku: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Šířka sušáku: | 192 cm |
| Typ: | stojací |
| Venkovní: | ano |
| Vnitřní: | ne |
| Výška přepravní: | 132 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
