sušák rozkládací 50m zahradní PH+Al 173x173x187cm,nosn.40kg
Kód: MA-734206
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sušák rozkládací 50 m, zahradní, PH + Al, 173 x 173 x 187 cm, nosnost 40 kg. rozměry (Š x H x V): 173 x 173 x 187 cm výška středové tyče: 180 cm průměr tyče: 4 cm rozměry tyče ramene: 25 x 12 mm rozměry podpůrné tyče: 12 x 12 mm počet ramen: 4 délka šňůr: 50 m materiál: eloxovaný hliník + plast barva: stříbrná kostra, šedé plastové díly, bílé šňůry nosnost: 40 kg velikost prodejního balení (Š x H x D): 12 x 12 x 181 cm součástí balení plastový držák do země 4 ramena, která jistě oceníte v letních měsících, kdy můžete sušák umístit kdekoliv na vaší zahradu. Do země se upevňuje pomocí zemní objímky, která je součástí balení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.95 kg |
| EAN: | 8590419734020 |
| Celková délka šňůry: | 0 m |
| Délka ramene sušáku: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 1,95 kg |
| Objem přepravní: | 26,064 dm3 |
| Průměr sušáku: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 181 cm |
| Šířka sušáku: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
