sušák rozkládací 50m zahradní PH+Al 173x173x187cm,nosnost 30kg
Kód: MA-767135
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sušák rozkládací 50 m, zahradní, PH + Al, 173 x 173 x 187 cm, nosnost 30 kg. rozměry: 173 x 173 x 187 cm délka šňůr: 50 m počet ramen: 4 materiál: hliník, plast nosnost: 30 kg Venkovní sušák 50 m, 4 ramena, který jistě oceníte v letních měsících, kdy můžete sušák umístit kdekoliv na vaší zahradu. Do země se upeňuje pomocí zemní objímky, která je součástí balení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8591022325537 |
| Hloubka přepravní: | 184 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,5 kg |
| Objem přepravní: | 22,264 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
