sušák rozkládací 60m zahradní PH+Al 190x190x187cm,nosnost 40kg
Kód: MA-767131
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sušák rozkládací 60 m, zahradní, PH + Al,,190 x 190 x 187 cm, nosnost 40 kg. rozměry: 190 x 190 x 187 cm délka šňůr: 60 m počet ramen: 4 materiálL hliník, plast nosnost: 40 kg Venkovní sušák 60 m sušící plochy, 4ramenný, který jistě oceníte nejen v letních měsících, kdy můžete sušák umístit kdekoliv na vaší zahradu. Do země se upevňuje pomocí zemní objímky, která je součástí balení, dále je součástí spínací pásek pro fixaci ramen ve složené poloze, ochranný potah na zip a závěsný obal na kolíčky. Velká sušící plocha umožňuje pověšení prádla až z 5 pracích cyklů najednou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8591022462201 |
| Hloubka přepravní: | 182 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2 kg |
| Objem přepravní: | 24,024 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
