sušák závěsný 3m, kov., nosnost 5 kg
Kód: MA-399906
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x H x V): 51,5 x 35,5 x 16,5 cm délka šňůr: 3 m nosnost: 5 kg materiál: kov + plast Závěsný kovový sušák se hodí do menších prostor. Pomocí plastových ramen je možné jej zavěsit například na balkon, radiátor nebo vanu. Díky komaxitové povrchové úpravě je vhodný i do exteriéru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8590419400390 |
| Barva: | bílá |
| Celková délka šňůry: | 0 m |
| Délka ramene sušáku: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 52 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,46 kg |
| Materiál: | kov/plast |
| Objem přepravní: | 2,73 dm3 |
| Průměr sušáku: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 35 cm |
| Šířka sušáku: | 52 cm |
| Typ: | závěsný |
| Venkovní: | ano |
| Vnitřní: | Ano |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
