svíčka adventní 60x40mm ČRV BURGUND (4ks)
Kód: MA-716165
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Svíčka adventní 60 x 40 mm, ČRV BURGUND (4 ks). průměr: 3,8 cm výška: 6 cm barva: červená Burgund balení: 4 ks doba hoření: 7 hodin / 1 svíčka Vysoká kvalita parafinu zaručuje vyhoření a nestékání svíčky. Vhodné na adventní věnce a k dekoraci. Doporučujeme zakoupení bodců pro upevnění svíčky na adventní věnec. Certifikát kvality svíček RAL a atest PZH.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 5908260613587 |
| Doba hoření: | 0 hod |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,25 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,384 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Určení: | Vánoce |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
