svíčka adventní 60x40mm OLIVA (4ks)
Kód: MA-665627
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Svíčka adventní 60 x 40 mm, OLIVA (4 ks). průměr: 3,8 cm výška: 6 cm barva: zelená olivová balení: 4 ks doba hoření: 7 hodin / 1 svíčka Vysoká kvalita parafinu zaručuje vyhoření a nestékání svíčky. Vhodné na adventní věnce a k dekoraci. Doporučujeme zakoupení bodců pro upevnění svíčky na adventní věnec. Certifikát kvality svíček RAL a atest PZH.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 5906927346649 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,25 kg |
| Objem přepravní: | 0,384 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
