svíčka adventní 80x40mm BÍ metalická lesk. (4ks)
Kód: MA-665773
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Svíčka adventní 80 x 40 mm, BÍ metalická lesklá (4 ks). průměr: 3,8 cm výška: 8 cm barva: metalická bílá, lesklá balení: 4 ks doba hoření: 9 hodin / 1 svíčka Vysoká kvalita parafinu zaručuje vyhoření a nestékání svíčky. Vhodné na adventní věnce a k dekoraci. Doporučujeme zakoupení bodců pro upevnění svíčky na adventní věnec.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 5906927490007 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,34 kg |
| Objem přepravní: | 0,512 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
