svíčka čajová BÍ (100ks) (hoří 100x3-4hod)
Kód: MA-716129
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
doba hoření: 3-4 hod 100 ks Bílá čajová svíčka bez aroma se hodí pro navození příjemné atmosféry.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 5904378963422 |
| Doba hoření: | 0 hod |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 1,1 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 2,4 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Typ svíčky: | nevonná svíčka |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
