svíčka čajová vonná BABIČČINA KUCHYNĚ (6ks) (hoří 6x3-4hod)
Kód: MA-716105
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
aroma/dekor: babiččina kuchyně doba hoření: 3-4 hod 6 ks Vonná čajová svíčka BABIČČINA KUCHYNĚ s příjemnou vůni po celou dobu hoření se hodí pro navození klidné atmosféry.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 5908260608606 |
| Doba hoření: | 0 hod |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,075 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,192 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Typ svíčky: | vonná svíčka |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
