svíčka čajová vonná JABLKO-SKOŘICE (6ks) (hoří 6x3-4hod)
Kód: MA-665594
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Svíčka čajová vonná JABLKO - SKOŘICE (6 ks) (hoří 6 x 3 - 4 hod). aroma/dekor: jablko - skořice doba hoření: 3-4 hod balení: 6 ks Vonná čajová svíčka JABLKO - SKOŘICE s příjemnou vůni po celou dobu hoření se hodí pro navození klidné atmosféry.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 5903856977579 |
| Hloubka přepravní: | 1,6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,071 kg |
| Objem přepravní: | 0,1536 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
