svíčka číslo 3, 5x3cm MY PARTY New
Kód: MA-327222
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Svíčka narozeninová - číslo 3, velikost svíčky 5 x 3 cm, součástí svíčky je plastový bodec. Výrobek využijete na oslavě, zahradní párty, pikniku apod.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022428047 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,011 kg |
| Objem přepravní: | 0,072 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
