svíčka číslo 4, 7x4,5cm MY PARTY
Kód: MA-369882
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Svíčka číslo 4, 7 x 4,5 cm, MY PARTY. rozměry: 7 x 4,5 cm Narozeninová svíčka číslo 4, součastí svíčky je plastový bodec. Výrobek využijete na zahradní párty, pikniku apod.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8591022337745 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,019 kg |
| Objem přepravní: | 0,168 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
