svíčka hřbitovní 2,8cm 20/25g (hoří 10hod) paraf., PH (10ks)
Kód: MA-716201
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
doba hoření: 6 hod výška: 2,8 cm hmotnost: 20 g / 25 g parafín materiál: plast balení: 10 ks Hřbitovní svíčka 2,8 cm je vhodná na hroby, pietní a památeční místa.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 5908260602239 |
| Doba hoření: | 0 hod |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,02 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,07 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Typ svíčky: | hřbitovní svíčka |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 2,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
