svíčka hřbitovní 12cm 120g (hoří 40hod) paraf., PH BÍ,ČRV, s víčkem
Kód: MA-716197
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
doba hoření: 40 hod výška: 12 cm hmotnost: 120 g parafín materiál: plast barva: bílá, červená Hřbitovní svíčka 12 cm s ochranným víčkem proti dešti a proti uhašení plamínku větrem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 5903856971607 |
| Doba hoření: | 0 hod |
| Hloubka přepravní: | 5,5 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,363 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 5,5 cm |
| Typ svíčky: | hřbitovní svíčka |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
