svíčka hřbitovní LED 12cm, zápich, PH ČRV
Kód: MA-387203
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Svíčka hřbitovní LED 12 cm, zápich, PH ČRV. průměr: 6,5 cm výška: 12 cm výška se zápichem: 20 cm barva svíčky: červená barva plamínku: žlutá ON - OFF spínač dobíjecí baterie: Ni-MH 40MAh, je součástí balení Hřbitovní LED svíčka válcovitého tvaru se solárním panelem, které umožňuje nabíjení skrze sluneční svit. Baterie je součástí balení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8721037337809 |
| Hloubka přepravní: | 6,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,06 kg |
| Objem přepravní: | 0,507 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 6,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
