svíčka hřbitovní LED MagicHome TG-10 12cm BÍ
Kód: MA-129250
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Svíčka hřbitovní, LED, MagicHome TG-10, 12 cm, BÍ. průměr: 6 cm výška: 12 cm 1 x LED teplá bílá barva: bílá napájení: 2 x AA, baterie jsou součástí balení Kahanec na hrob MagicHome je vkusná a decentní ozdoba, vhodná nejen na hrob, ale také jako dekorace do smutečních aranžmá a ikeban. Funkce plápolání plamene.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8584163075058 |
| Hloubka přepravní: | 7,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,135 kg |
| Objem přepravní: | 0,7875 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7,5 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
