svíčka hřbitovní náhradní 9,5cm 90g (hoří 1den) paraf. BÍ
Kód: MA-716216
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Svíčka hřbitovní náhradní 9,5 cm, 90 g (hoří 1 den), parafínová BÍ. doba hoření: 1 den výška: 9,5 cm hmotnost: 90 g parafín materiál: plast barva: bílá Náhradní parafínová náplň pro hřbitovní svíčku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8591570056150 |
| Doba hoření: | 0 hod |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,09 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,2375 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 9,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
