svíčka narozeninová 8x0,7cm (12 svíček,12 bodců) mix barev MY PARTY
Kód: MA-267572
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Svíčka narozeninová 8 x 0,7 cm (12 svíček, 12 bodců) MY PARTY, mix barev. rozměry svíčky: 8 x 0,7 cm mix barev Sada narozeninových spirálových svíček různých barev, obsahuje 12 ks svíček a 12 ks plastových bodců. Výrobek využijete na zahradní párty, pikniku apod.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022337691 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,043 kg |
| Objem přepravní: | 0,315 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
