svíčka narozeninová CARS (5ks) MY PARTY
Kód: MA-369887
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Svíčka narozeninová CARS, MY PARTY (5 ks). balení: 5 ks Sada narozeninových svíček obsahuje 5 ks svíček s různě probarvenými motivy AUT. Výrobek využijete na oslavě, zahradní párty, pikniku apod.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022429747 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,029 kg |
| Objem přepravní: | 0,455 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
