svíčka narozeninová HVĚZDA (8 svíček,8 bodců) mix barev MY PARTY
Kód: MA-325779
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada narozeninová svíček s hvězdou různých barev. Sada obsahuje: 8 ks svíček, 8 ks plastových bodců. Výrobek využijete na zahradní párty, pikniku apod.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8591022337813 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,024 kg |
| Objem přepravní: | 0,297 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
