svíčka narozeninová MUSIC (4ks) mix barerv MY PARTY
Kód: MA-327239
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Hrající dortový držák + 4 ks spirálových svíček Banquet My Party. Výrobek využijete na oslavě, zahradní párty, pikniku apod.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8591022428122 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,019 kg |
| Objem přepravní: | 0,378 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
