svíčka narozeninová SRDCE (10ks) mix barev MY PARTY
Kód: MA-287861
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Svíčka narozeninová SRDCE (10 ks) mix barev, MY PARTY. balení: 10 ks mix barev Sada narozeninových svíček se srdíčkem, mix různých barev. Sada obsahuje: 10 ks svíček a 10 ks plastových bodců. Výrobek využijete na zahradní párty, pikniku apod.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022337820 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,025 kg |
| Objem přepravní: | 0,21 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
