svíčka pr. 9x15cm mix barev
Kód: MA-386519
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Svíčka pr. 9 x 15 cm, mix 6 barev, rustikální povrch. průměr: 9 cm výška: 15 cm hmotnost: 450 g 1 knot mix barev: červená, zelená, bílá, tm. hnědá, sv. hnědá, béžová Jednobarevná svíčka ve tvaru válce s rustikálním povrchem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 8719987981425 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,557 kg |
| Objem přepravní: | 1,215 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
