svíčka pr.14x14cm mix barev
Kód: MA-386520
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Svíčka pr. 14 x 14 cm, mix 6 barev, rustikální povrch. průměr: 14 cm výška: 14 cm hmotnost: 1410 g 3 knoty mix barev: červená, zelená, bílá, tm. hnědá, sv. hnědá, béžová Jednobarevná svíčka ve tvaru válce s rustikálním povrchem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.24 kg |
| EAN: | 8719987981432 |
| Doba hoření: | 0 hod |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 1,235 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 2,744 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Typ svíčky: | nevonná svíčka |
| Určení: | celoroční |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
