svíčka pr.6,8x9,5cm IVORY
Kód: MA-337298
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Svíčka válec IVORY je hezkou dekorací do vašeho interiéru, která navodí příjemnou atmosféru domova. Rozměry: délka 9,5 cm, šířka 6,8 cm. Čtěte příbalový leták, piktogramy, nenechávejte hořet bez dozoru. Doba hoření je 24 hodin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8590419116307 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,28 kg |
| Objem přepravní: | 0,49 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
