svíčka sloupová 460g (hoří 60hod) 7 barev bez aroma
Kód: MA-399558
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Svíčka sloupová 460 g, hoří 60 hod, 7 barev, bez aroma. hmotnost: 460 g doba hoření: 60 hodin Energetická místa v našem těle jsou v hinduistickém učení popisována jako čakry. Pokud jsou tato centra zablokována, mohou nám působit různé potíže. Pokud jsou všechny čakry v harmonii, je harmonický i život člověka. Protože má svíčka 7 barev, jedná se o univerzální sílu. 7 barevných vrstev svíčky čakra vydrží hořet až 60 hodin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8595717300076 |
| Doba hoření: | 0 hod |
| Hloubka přepravní: | 6,5 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,47 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,63375 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 6,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
