svíčka stromková 1,2x10cm ČRV (12ks)
Kód: MA-665573
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Svíčka stromková 1,2 x 10 cm, ČRV (12 ks). průměr: 1,2 cm výška: 10 cm včetně knotu barva: červená balení: 12 ks 12 kusů nestékavých svíček na vánoční stromeček v krabičce. Svíčky se dají také použít do andělského zvonění.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8585003636514 |
| Hloubka přepravní: | 2,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,13 kg |
| Objem přepravní: | 0,2 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
