svíčka VÁNOČNÍ STROMEK 12cm mix barev
Kód: MA-386546
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Svíčka VÁNOČNÍ STROMEK 12 cm, mix barev. rozměry: 12 x 8,5 cm hmotnost: 158 g barva: bílá, stříbrná, zlatá Baleno v dárkové fólii se stuhou. Svíčka VÁNOČNÍ STROMEK je jednoduchý zdroj světla, který se hodí do domácnosti pro navození klidné a sváteční atmosféry. Hodí se na každý vánoční stůl. Vhodné jako drobný dárek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8720573041539 |
| Doba hoření: | 0 hod |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,163 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,468 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Určení: | Vánoce |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
