svíčka vonná sklo KVĚTINY 320g (hoří 100hod)
Kód: MA-399562
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Svíčka vonná sklo KVĚTINY 320 g (hoří 100 hod). hmotnost: 320 g rozměry: 6 x 20,5 cm doba hoření: 100 hodin Vonná svíčka, která Vám doma vykouzlí příjemnou atmosféru a provoní interiér.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8595556441787 |
| Barva: | žlutá |
| Doba hoření: | 100 hod |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost: | 320 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,32 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,738 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Typ svíčky: | vonná svíčka |
| Určení: | celoroční |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 20,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
