svíčka vonná sklo OVOCE 28g (hoří 10hod) mix 6 vůní
Kód: MA-399608
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Svíčka vonná sklo OVOCE 28 g, mix 6 vůní, hoří 10 hod. průměr: 5,7 cm výška: 5,2 cm hmotnost: 28 g doba hoření: 10 hodin mix vůní: pomeranč, ananas, granátové jablko, kiwi, borůvka, kokos Vonná svíčka ve skleněné dóze s víčkem Vám doma vykouzlí příjemnou atmosféru a nádherně provoní interiér. Plamínek svíčky je ideální pro Vaši pohodu v podzimních a zimních měsících. Svíčky mají cedulku, kam můžete napsat osobní vzkaz. I proto je svíčka vhodná jako dárek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8595556471661 |
| Doba hoření: | 0 hod |
| Hloubka přepravní: | 5,5 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,143 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,198 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
