svíčka vonná sklo pr.7cm mix dekorů
Kód: MA-387282
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Svíčka vonná sklo, pr. 7 cm, mix dekorů. průměr: 7 cm výška: 14,5 cm mix 4 dekory / vůně: bazalka a kaktus, svěží Gardenie, eukalyptus a rozmarýna, bavlna a mořšká sůl doba hoření: 40 hodin Svíčka ve skleněné dóze s víčkem. Vhodné jako drobný dárek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 8721037611572 |
| Hloubka přepravní: | 7,8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,59 kg |
| Objem přepravní: | 0,88218 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 7,8 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 14,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
