svíčka vonná sklo pr.8cm s víčkem mix dekorů x
Kód: MA-386544
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Svíčka vonná, sklo, pr. 8 cm, s víčkem, mix dekorů. průměr: 8 cm výška: 14 cm hmotnost: 610 g / 230 g materiál: sklo, vosk, textil mix 3 dekory / vůně: tropical paradise, jungle safari, island palm Svíčka ve skleněné dóze s víčkem. Dóza zdobená stuhou, víčko má gumové těsnění Vhodné jako drobný dárek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 8719987934520 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,557 kg |
| Objem přepravní: | 0,928 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 14,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
