svíčka vonná sklo TŘEŠŇOVÝ KVĚT 90g (hoří 22hod)
Kód: MA-399613
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Svíčka vonná sklo TŘEŠŇOVÝ KVĚT 90 g, hoří 22 hod. hmotnost: 90 g doba hoření: 22 hodin Dekorativní vonná svíčka s vůní květů třešně provoní Váš domov až na 22 hodin. Plamínek svíčky rozzáří domácnost a vytvoří chvíle pohody a útulnosti. Svíčku využijete i jako malý, hezký dárek pro potěšení. Vonná svíčka má luxusní balení v dárkové flower krabičce, vše je barevně sladěné.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8595556495261 |
| Doba hoření: | 0 hod |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,245 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,608 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 9,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
